На під’їзді до Києва вантажівки будуть зважувати на ходу

 

27 липня стало відомо про оголошення міжнародного тендеру з проектування, постачання та встановлення пілотної системи зважування в русі (Weight-in-Motion, WiM)

Проект передбачає встановлення на основних під’їздах до Києва шести автоматичних комплексів WiM. Це дозволить інспекторам «Укртрансбезпеки» виділяти з потоку вантажні автомобілі вагою понад 40 тонн і накладати на порушників адміністративні штрафи. Надалі система буде працювати в автоматичному режимі фіксації порушень і накладення стягнень.

У разі успішної реалізації пілотного проекту, що фінансується Всесвітнім банком, планується розмістити аналогічні комплекси по всій Україні. З цією метою на сьогодні отримано підтвердження гранту Європейського союзу на придбання 100 комплексів WiM.

Запуск та повноцінна робота комплексів стануть можливими лише за умови відповідного законодавчого забезпечення. Так, з листопада 2017 року на розгляді в парламенті знаходяться законопроекти №7318 і 7319, покликані забезпечити габаритно-ваговий контроль на дорогах країни і врегулювати правові питання надходження до бюджету від його здійснення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також