На Київ чекають нові потрясіння?(ВІДЕО)

Спливли скандальні подробиці про “смотрящих” над Києвом від Зеленського

Призначення ресторатора, народного депутата Миколи Тищенка черговим “смотрящим” над Києвом, яке пролобіював помічник президента Андрій Єрмак, незабаром призведе до втрати захмарного рейтингу Володимира Зеленського та його партії “Слуга народу”

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Сергій Гришин. За його словами, представники команди президента розгорнули бурхливу діяльність в столиці, зустрічаючись з впливовими людьми і запевняючи, що “всі серйозні питання тепер можна вирішити тільки через них”

“Так, саме того, який порівнює державу з надувною лялькою, а помічниця-модель якого не знає, скільки депутатів у Раді і хто був першим президентом України. Кажуть, Єрмак давно веде Тищенко і максимально його підтримував як кандидата від” Слуги народу ” на київському окрузі. І став Микола не просто депутатом, а заступником голови комітету з питань інфраструктури (ну, а хіба будівництво ресторанів не інфраструктура?) “, – пише Гришин.

За його словами, очевидно, отримавши відповідні інструкції, Микола Тищенко розгорнув бурхливу діяльність в столиці і почав проводити зустрічі з різними людьми в ролі “смотрящего” від Зеленського. Мовляв, стверджує, що всі серйозні питання тепер можна вирішити тільки через нього.

Гришин переконаний, що ресторатор Тищенко, який потрапив в Раду волею долі і на питання про “формулу Штайнмайера” розповідає, що треба взяти інструкцію від надувної ляльки, а також інші подібні “смотрящіє” в результаті своїми діями підірвуть довіру українців до президента. Адже через такі призначення влада в країні просто перетворюється на посміховисько.

Це сумна історія про Київ, “смотрящих”, Андрія Єрмака – друга Пальчевського (який є мурзилкою Медведчука, єслі шо) Миколу Тищенка і Зеленського. В кінці літа, з кіна, де Боклан брав інтерв'ю у Зеленського, українці дізнались про існування Андрія Єрмака.Який, не знаю як, потрапив в оточення Зеленского і став помічником президента. Відповідає там за зовнішню політику. “Успішність” зовнішньої політики можемо оцінити наприклад, по візиту Зеленського у США, стенограми з Трампом, скандалу з Джуліані.Також Єрмак активно педалював “формулу Штайнмаєра”, в тому вигляді, в якому вона стала публічною. Але мова не про міжнародні зносини пана Єрмака, де особливо не «прикуриш», крім хіба шо потенційної конвертації свого впливу у майбутньому. А “рєшать вопроси” треба вже. Бо невідомо, як довго пропрацюєш помічником президента, з таким списком перемог. Я, хоч і не Соня Кошкина, але з джерелами у мене все ок ???? Так ось, моі обізнані джерела говорять, що Андрій вирішив плотно зайнятись питанням Києва.Але вирішив займатись не особисто, а через когось зі своїх протеже. І обрав дуже дивного персонажа, парам-пам-пам Миколу Тищенка. Так, саме цього Миколу Тищенка, київського ресторатора, який порівнює державу з надувною лялькою, а помічниця-модель якого, не знає скільки депутатів у Раді і хто був першим президентом України.Кажуть, Єрмак давно веде Тищенка і максимально його підтримував як кандидата від Слуги Народу на київському окрузі.І став Микола депутатом, і не просто депутатом, а заступником голови комітету з питань інфраструктури (ну а чим будівництво рестіків не інфраструктура?).Сидів Микола в Раді спокійно, до того часу, поки його куратор не вирішив поюзати. Кажуть, отримавши відповідні інструкції, пан Миколи розгорнув бурхливу діяльність. Проводить зустрічі з різними людьми, на яких почав представлятись “смотрящім” по Києву від Зеленського. Стверджуючи, що всі серйозні питання можна порішать тільки через нього. А Київ, це вже великі фінансові теми – від контролю діяльності Київміськбуду, і всі супутні теми – недобудови, обдурені вкладники, афери з житлом. До будівництва доріг, мостів, та метро на Троєщину. І так, це все про людину, ресторатора, який потрапив в Раду волею долі, випадково. І на питання про формулу Штайнмаєра, розповідає що треба взяти інструкцію від надувної ляльки. І ось цю людину Єрмак призначає “смотрящим” по Києву. Уявляю як на нього реагують серйозні дяді, коли він їм заряджає що він смотрящій і питання треба вирішувати через нього. Думаю, ще кілька таких “призначень” від представників команди Зеленського, які вирішують свої питання від його імені, то про тепершній захмарний рейтинг можна буде дуже скоро забути.

Опубліковано Sergiy Grishyn Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що скандальний екс-соратник Ляшка Мосійчук знову наїжджає на Гончарука.

Коментарі

    Як на мене, наш Зе з власною командою в країні є точнісінько такий як Льоня-Космос в минулому в Києві, в тому незабаром доведеться переконатися всім нам. Питання лише в тому, чи буде це явище щепленням нам на майбутнє від пройдисвітів? Якщо ні, то ми приречені…

Залиште коментар

Читайте також