На Київщині більше половини безробітних з вищою освітою

 

За даними Київского обласного центру зайнятості 57% безробітних з вищою освітою

За інформацією сайту КОДА, в порівнянні з минулим роком безробіття в Київській області скоротилося на 6,2% (в кількісному еквіваленті на 738 осіб) і на сьогодні становить 11,2 тис. осіб. Відповідно кількість одержувачів допомоги з безробіття скоротилася на 7,8%, а в кількісному еквіваленті на 9,2 тис. осіб.

За словами директора Київського обласного центру зайнятості, з початку цього року до вересня на нові робочі місця було працевлаштовано 19,4 тис. осіб, а це на 1,9 тис. більше в порівнянні з минулим роком. 30% безробітних були працевлаштовані в сільському і рибному господарстві, 16% безробітних працевлаштовані в оптовій торгівлі і 15% безробітних в роздрібній.

Як показує статистика, найважче працевлаштуватися безробітним з вищою освітою. Так, із загальної кількості зареєстрованих безробітних 57% з вищою освітою, 25% – професійно-технічною освітою і 18% – мають загальну середню освіту. А з початку року понад 4 тис. безробітних пройшли навчання за рахунок служби зайнятості.

Відносно гендерного розподілу безробітних, то станом на 01.10.2018 в списку безробітних значилося більше жінок, ніж чоловіків: 4,6 тис. чоловіків (4,1%) і 6,6 тис. осіб складали жінки (59%). Варто також відзначити, що більше безробітних у віці до 35 років – 36%, в порівнянні з тим, що кількість безробітних у віці від 35-45 років становить 29%, а після 45 років – 35%.

Тимчасову зайнятість київський обласний центр зайнятості надав 7,2 тис. громадянам, а в громадських роботах взяли участь 2,4 тис. громадян.

Відносно заробітної плати, то її середній розмір в цьому році становив 6,5 тис. грн., що на 1,6 тис. грн. (32,1%) вище за торішній показник.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також