Молода Українка

Триденне святкування 51-ї річниці з дня заснування міста Українка ознаменувалося гучним фестивалем дворів, вшануванням кращих працівників міста, святковою ходою та незабутнім фестивалем оркестрів.


Святковий калейдоскоп подій стартував у приміщенні Української міськради, де вітали найкращих працівників міста.

Згідно з традицією українчани продовжили другий день святкування Дня міста проведенням фестивалю дворів. Веселий сміх дітвори, гучна музика, пахощі шашлику та звареної на вогнищі каші наповнили кожен куточок міста теплом у таку вже по-справжньому осінню, дощову погоду. Проте жителі будинків зібрались у своїх дворах не тільки, щоб як слід повеселитися, а й долучитися до важливої справи – голосування за проект «Громадський бюджет з енергозбереження будинків».


Увечері площа Т.Шевченка біля міської ради перетворилася на місце зустрічі шкільних друзів та вчителів, адже у рамках святкування Дня міста відбулась 13-та «Дискотека однокласників». Не дивлячись на прохолодну погоду, на площі було по-справжньому гаряче. І не дивно, адже від відомих запальних хітів 80-х та 90-х у сучасній інтерпретації вибухової «Еволюції Діджеїнгу» просто неможливо було втриматися.
Усміхнені молоді обличчя, підняті вгору жовто-блакитні стяги, заслужені медалі та кубки виблискують у очікуванні своїх господарів… Вишикувані колони спортсменів гордо крокують уперед. Саме з ярмарку спортивних секцій і розпочався найголовніший і останній день святкування Дня Українки. Подяками від міського голови, а також медалями були нагороджені тренери та молоді спортсмени міста.

У той час, як спортсмени давали офіційний початок новій сторінці історії перемог, поблизу, вздовж Тополиної алеї на набережній, вже розгорнуло свої виставки «Місто майстрів», а установи та підприємства готувалися представити свої оригінальні, самобутні локації на фестивалі «Рій подій». До слова, фестиваль «Рій подій», що проходить у форматі «Open air», проводиться у рамках святкування Дня міста лише другий рік і заслужено отримав позитивні відгуки від усіх гостей свята. Тут можна було поринути і до країни чудес, і сфотографуватися на згадку на казковій повітряній кулі, і перенестися у світ фантастики та пригод завдяки неймовірній, затишній бібліотечній кімнаті.
Недільне святкування 51-ї річниці міста Українка продовжилось у міській раді. Тут представники влади міста зустрічали високоповажних гостей, серед яких – губернатор Київської області Олександр Горган та народний депутат України Ігор Кононенко.


Найціннішим подарунком до Дня міста, про який мріяли всі жителі Українки, стали відремонтована дорога Обухів-Українка та значна ділянка Плютівської траси. Саме за сприяння народного депутата Ігоря Кононенка було виділено кошти та розпочато ці ремонтні роботи. Напередодні Дня міста завдяки Ігорю Віталійовичу омріяний подарунок отримали і найменші жителі – вихованці садочка «Хоровод». Нещодавно тут завершилися роботи з утеплення та заміни фасаду. Разом з громадою міста Українка Ігор Віталійович долучився до святкової ходи. Як і минулого року, парад очолив 25-метровий жовто-блакитний стяг та Національний Президентський оркестр України. Символічно, що величезний стяг несли містом його герої, воїни АТО, у чиїх руках зараз воля і життя всієї України.


Святкова колона зупинилася на набережній, де відбулась урочиста частина. До найкращих побажань долучився і народний депутат Ігор Кононенко.

«Українку дуже легко і радісно вітати з Днем народження, бо вона як вродлива жінка, що чарівнішає з кожним днем. Вона розумна і креативна, бо тут народилося і живе так багато відомих і творчих людей, які прославляють всю Україну. Недарма, приїхавши одного разу сюди, захочеться повернутися до цього міста знову. Я думаю, що ще більше буде хотітися сюди їхати тими дорогами, які ми сьогодні з вами будуємо, – звернувся до людей І.Кононенко. – Насправді, за короткий час нам багато чого вдалося зробити. Ви вже знаєте, що дитячий садочок «Хоровод» тепер з новим, утепленим і яскравим фасадом. До речі, дизайн і кольори до цього фасаду розробляли самі діти. У школі №2 – нові металопластикові вікна, а до кінця року буде й новий сучасний стадіон.  Багато добрих справ ми запланували на цей і наступний рік, кропіткою працею і спільними командними діями ми зможемо змінити життя на краще і зробити Українку сучасним, європейським містом».

Не просто привітати із святом приїхав народний депутат до Українки, а й долучився до важливої місії нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України  «За особливі заслуги перед Українським народом» начальника ПОЖ міста Українка Григорія Ткаченка та начальника автотранспортного цеху Трипільської ТЕС Олександра Заярного.


Свято продовжилось захоплюючими виступами місцевих аматорів, фестивалем оркестрів та вітрильною регатою. Більше 50 яхт замайоріли білими вітрилами на хвилях Дніпра і привітали своє місто з Днем народження.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також