Молодь Київщини вчили розробляти соціальні проекти

 

Представники громадських організацій Київської області відвідали тренінг з написання, обгрунтування та захисту проектів.

Захід відбувся у смт Козин (Обухівський район, Київщина) з 13 по 14 червня. Протягом двох днів представники молодіжних організацій опановували навички, що необхідні для втілення креативних ідей, шляхом доведення їх до загальноприйнятних норм та умов конкурсів.

Оскільки головна мета кожного проектанта – отримати фінансування, перший день був присвячений саме цьому. Молодь не лише теоретично ознайомили з правилами оформлення заявок для отримання держфінансування, але й вчили фінансовій грамотності в інтерактивній формі.

Більшість присутніх на тренінгу вже мають свої цікаві ідеї, над втіленням яких вони зараз працюють. Зокрема, молодь цікавлять соціальні проекти у напрямі сексуальної освіти для мінімізації розповсюдження захворювань, створення інтернет-порталів для налагодження комунікації між молоддю та владою, організація різноманітних культурно-мистецьких та спортивних заходів.

Подати свою пропозицію для участі в конкурсі можна до 22 червня. Консультації щодо заповнення необхідної документації можна отримати за телефонами: 044-285-58-73, 050- 868-78-56.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також