Медіакемп для депутатів Київщини

 

У столиці триває дводенний медіакемп для депутатів місцевих рад Київщини

Подія за участі близько 20 депутатів місцевих рад Київської області з питань комунікації зі ЗМІ, громадою та органами влади у рамках реформи децентралізації триває у столиці.

«Нині триває дводенний медіакемп для депутатів місцевих рад Київщини. Близько 20 учасників на нашому заході, які представляють різні ради Київщини – районні, міські, селищні ради, є селищні голови, які опановують питання комунікації, взаємодії зі ЗМІ, з виборцями, з владою», – зазначив радник з питань комунікації Київського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України Анатолій Шалаєв .

У ході тренінгів депутати дінаються від експертів про робочі інструменти комунікації зі ЗМІ, громадою та органами влади, а також про свої права та обов’язки (депутатів місцевих рад) у контексті важливої нині децентралізації.

Крім того, Шалаєв зауважив, що саме зараз депутати вчаться, як на практиці ефективно створювати та подавати депутатські запити й звернення. Велику увагу на тренінгах приділяють нагальним питанням перевірки поданої та розміщеної інформації, зокрема щодо того, як визначати і протидіяти фейковій інформації.

А директор Київського центру розвитку місцевого самоврядування Олег Любімов розповів, що цей тренінг має практичну користь. Так, на депутатів місцевих рад сьогодні покладаються певні функціональні обов’язки, у тому числі й щодо комунікації з журналістами, виборцями або органами влади, тож їм просто конче необхідно орієнтуватися в наборі інструментів із реалізації їх прав та обов’язків.

Ще Любімов підкреслив, що децентралізація дає багато можливостей органам місцевого самоврядування, але тільки за умови. що вона ефективна. А ефективність реалізації цих можливостей залежить у тому числі й від рівня компетентності депутатів місцевих рад.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією й підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також