Марш захисників: реальні цифри та офіційна версія (ВІДЕО)

    -

Новини Києва

Багато українських ЗМІ написали, що Марш ахисників зібрав… до 15 тисяч людей. Але навіть звичайна арифметика допоможе побачити, де тут помилки. 

Ось що пише волонтерка Еліна Слободянюк:

«Марш превзошел ожидания организаторов и собрал более 15 тыс. человек в центре Киева», – пише «Новоє врємя» та більшість ЗМІ. Такі цифри можуть ввести в оману, адже йдеться лише про добровольців, членів родин загиблих та медиків, якій шли строєм. У реальності марш зібрав набагато більше людей, якщо рахувати тих, хто зустрічав колону оплесками. Таким чином 15 тисяч – це лише безпосередні учасники шеренги. Давайте порахуємо реальну кількість.
За свідченнями очевидців (і я серед них) люди стояли вздовж дороги, починаючи від парка Шевченка аж до Майдану включно. Вздовж дороги у 6-8 рядів, на Хрещатику до 20 рядів. Більше години люди безперервно аплодували, кричали «Дякуємо!» та патріотичні гасла. Тобто вони не просто спостерігачі, а ті, хто прийшов підтримати ідею. Всі, кого з них я питала, вважали себе учасниками маршу. Тому коректно називати значно більшу цифру. Порахувати досить точно можна, якщо мати відеозйомку з гелікоптера цих подій. У нашому випадку підрахунок проводився «на око»,тому оцінки різняться: від 50 до 100 тисяч глядачів, дехто називає цифру до 300 тисяч.
В будь-якому разі учасників Маршу, а це не тільки ветерани, але й громадяни, що їх вітали, в рази більше, ніж зазначають ЗМІ.


З висоти пташиного польоту. Київ.Марш Захисників України.

Опубліковано Arthur Bagdasaryan Субота, 24 серпня 2019 р.


Друзі!Подивіться, наскільки нас було багато на Марші захисників України в Києві!Просто неймовірне відео.

Опубліковано Спілка ветеранів війни з Росією Неділя, 25 серпня 2019 р.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, як проходив Марш захисників у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також