Кияни вимагають розібратися з електричками

Обурені постійними відмінами рейсів міської електрички кияни вирішили діяти, адже розпочинається навчальний рік, а це означає, що до сьогоднішньої кількості пасажирів додаватимуться ще студенти та школярі.

Ініціативні кияни звернулися до мерії з петицією, у якій наполягають на перевірці КП «Київпастранс», а також закликають з’ясувати та усунути причину проблем з рухом міської електрички. Петицію вже зареєстрували на сайті Київської міської ради.

Зокрема, у ній йдеться про постійну тисняву на станції «Троєщина-2», регулярну відміну ранкових рейсів, а також про зменшення кількості вагонів у пікові години. Все це робить користування киян міською електричкою вкрай некомфортним. Об’ява «У ранковий час з технічних причин скасовані рейси міської електрички. Приносимо вибачення за незручності» викликає у киян обурення: в розкладі ці електрички є, а на практиці їх немає. Також мешканці столичної Троєщини у петиції нагадали, що виїхати до міста ранком та повернутися додому ввечері дуже складно.

Довідка: петиція буде розглянута Київрадою лише за умови набору 10 000 голосів за 90 днів.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про перевірку дерев на Печерську після падіння одного з них на літню жінку.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Олександр

    Знайдіть будь ласка винних і покарайте, щоб міські єлектрички не відьминяло більше, бо це создає напругу для нас посажжирів яки страждають

Залиште коментар

Читайте також