Курси домедичної допомоги для столичних вихователів і вчителів

Кличко просять організувати курси домедичної допомоги для столичних вихователів і вчителів

Столичного голову Віталія Кличка просять організувати за рахунок міського бюджету сертифіковані курси з надання домедичної допомоги для вихователів і вчителів комунальних навчальних закладів. Адже досить часто в дитячих садах і школах виникають ситуації, коли дітям необхідно негайно надати допомогти, а навколишні часто не знають, що робити.

Заступник голови комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Сергій Башлаков поцікавився у Київського міського голови Віталія Кличка, чи вміють педагоги в столичних навчальних закладах надавати дітям першу домедичну допомогу.

Депутат підкреслив, що досить часто в дитячих садах і школах вихователі та вчителі потрапляють в ситуації, коли їм просто необхідно екстрено допомогти дітям, якщо їх здоров’ю загрожує небезпека. Але за законом ніхто не може надавати першу медичну допомогу, крім медиків, і в цьому випадку дуже доречними стають знання основ домедичної допомоги. Адже саме в очікуванні медиків часто втрачається дорогоцінний час, здатний врятувати життя потерпілому, а люди часто не знають, що робити в екстреній ситуації.

На думку депутата, навички домедичної допомоги слід знати всім, а особливо фахівцям, що працюють з дітьми.

Сергій Башлаков попросив Віталія Кличка розглянути можливість введення сертифікованих курсів навчання вихователів і вчителів, які працюють в комунальних навчальних закладах, навичкам надання дітям домедичної допомоги, а також передбачити фінансування цих курсів з міського бюджету.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також