Коштом бюджету участі в Українці облаштують дитячі майданчики

 

В м.Українка (Обухівський район, Київська область) коштом громадського бюджету будуть облаштовані майданчики для дітлахів.

Роботи почалися за трьома адресами –  по вулиці Юності 1 та проспекту Дніпровському 1 та 2. Проект «Рідна оселя – щедра господа» став переможцем бюджету участі у м.Українка на 2017-2018 рік. А вже зараз мешканці міста можуть готувати свої заявки щодо участі у проекті «Громадський бюджет з енергоефективності 2019-2021».

 

Проект «Громадський бюджет», який дав змогу мешканцям міста взяти участь у розподілі коштів міського бюджету, на­правлених на розвиток міста, вже підтвердив свою доцільність. Також одним із головних завдань громадського бюджету є залучи­ти людей і спрямувати їхню активність у конструктивне русло. І цього року він стає ще ближчим до кожного городянина, адже проект 2017-2018 року буде проходити за новим форматом.

«Новий формат розподілу коштів громади є ще більш демократичним і популярним, а головне – передбачає участь у проекті більшої кількості жителів міста. Таким чином, громадські кошти будуть розподілятися по дворах, розподілених на великі, середні і малі, їм надаватиметься відповідна сума коштів на той чи інший проект», – каже заступник міського голови, Оксана Кирилюк.

Така форма розподілу бюджетних грошей вже довела свою доцільність. Починаючи з 2015 року було проведено значні ремонтні роботи у школах та дитсадках міста, спортивних та культурних об’єктах, а саме – заміна вікон на металопластикові, ремонт спортивної зали, а також заміна даху у ЗОШ №2; ремонт харчоблоку в ЗОШ №1; капітальний ремонт овочесховища в садочку «Хоровод». Наразі відбувається реалізація ремонту Спорткомплексу «Енергетик», виконуються проектні роботи по впровадженню ремонтних робіт і глядацької зали ПК «Енергетик», разом із заміною крісел.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також