Комп’ютерний клас – подарунок від Лілії Кононенко

У школу села Семенівка (Обухівського району) народний депутат Ігор Кононенко передав подарунок від своєї дружини – комп’ютерний клас.

До початку нового навчального року сільська школа отримала 10 сучасних комп’ютерів для профільного кабінету та ноутбук для вчителів.

На початку літа Кононенко приїздив у село, тоді директор школи розповів про проблему із обладнанням комп’ютерного класу. Депутат взяв на себе зобов’язання вирішити питання до 1 вересня. Дехто з жителів села скептично поставився до його слів. І не дивно, адже люди звикли, що політики лише звинувачують «попередників» і роздають гарні обіцянки. Та стриманий на слова Кононенко виявився щасливим винятком: обіцяв – виконав. У даному випадку зробили подарунок разом з дружиною.

Благодійний фонд родини Кононенків очолює Лілія Ігорівна, яка разом з чоловіком виростила трьох дітей.

Фонд має декілька напрямів роботи. Це і допомога 58-ій бригаді Збройних Сил України, і підтримка дитячих будинків сімейного типу в області, дитячого центру розвитку в Києві тощо. Саме на кошти Благодійного фонду придбано комп’ютери для школи.

Не тільки діти, вчителька інформатики стрибала мало не до стелі від такого подарунка. Директор школи, голова сільради та батьки раділи не менше дітей. Як зазначила одна із мам: «Зараз такий час, що без навичок роботи на комп’ютері неможливо ні вчитися нормально, ні працювати. Тепер наші дітки стануть на щабель вище. Адже не всі батьки можуть купити для домашнього користування комп’ютер».

Під час зустрічі  у новому класі був підписаний тристоронній меморандум між Благодійним фондом Кононенків, адміністрацією школи та сільрадою про те, що комп’ютерний клас дарується не тільки на потреби школи, а для всієї громади села Семенівка.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також