Кого Зеленський призначив в.о. голови КОДА?

Відучора у Київській обласній державній адміністрації новий виконуючий обов’язки голови.

Про це повідомляє сайт КОДА. Ним став  Кучер В’ячеслав Анатолійович, якого було призначено Указом президента України. Що про нього відомо?

Кучер В’ячеслав Анатолійович народився 30 серпня 1975 року у м. Севастополь, Крим.

У 1998 році з відзнакою закінчив Херсонський  державний педагогічний інститут за спеціальністю «Фізика (магістр фізики). У 2004 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (магістр державного управління).

Трудову діяльність розпочав на посаді вчителя фізики Щасливської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цюрупинського району Херсонської області.

У 1999 році був призначений директором Ювілейнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цюрупинського району Херсонської області.

Трудову діяльність на державній службі розпочав у 2004 році з посади головного спеціаліста Фонду державного майна України.

Має понад 10 років стажу державної служби, з них, переважно, на керівних посадах як місцевого рівня (Києво-Святошинська районна державна адміністрація, Києво-Святошинська районна рада), так і центральних органів виконавчої влади (Міністерство соціальної політики України, Державна служба України з контролю за наркотиками, Державне агентство земельних ресурсів України).

У 2006 – 2010 рр. – депутат Києво-Святошинської районної ради.

Нагороджений Почесною грамотою Національної служби посередництва і примирення (2016 р.), відзначений Подякою Прем’єр-міністра України (2016 р.).

Одружений. Виховує у шлюбі трьох доньок.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Олександр Терещук пішов з посади голови КОДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також