Кличко заявив про погрози депутатам Київради

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі «Радіо НВ» назвав трьох людей, під впливом яких депутати Київради погано виконують свою роботу.

Зокрема, мер столиці назвав голову Офісу Президента Андрія Богдана, підприємця Андрія Вавриша та нардепа від «Слуги народу» Олександра Ткаченка.

За словами Кличка, столична влада має розглянути багато невідкладних питань, які регулюють життя громади, але деякі депутати просто не хочуть працювати.

«Це реальний саботаж. І про це пан Богдан заявляв ще два місяці тому, коли казав, що Кличко не контролює Київраду. Мене такі слова дуже здивували. Але потім вже я побачив наслідки», – наголосив очільник Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що деякі депутати говорили про тиск на них, проте його пропозицію озвучити це публічно відкидали.

«…всі відмовляються, бо можуть бути погані наслідки», – уточнив він, пояснюючи дії цих депутатів.

Крім того, Кличко поскаржився на те, що багатьох депутатів викликають у різні державні установи саме в ті дні, коли відбувається чергова сесія Київради.

«Я не вірю у випадковість. Це робиться умисно. Деяким депутатам пообіцяли, якщо ви зараз будете підігрувати певній політсилі, то під прапором цієї партії ви пройдете до Київради на наступних виборах. Якщо ні, у вас шансів бути обраним депутатом – обмаль», – сказав він.

Фото: comments.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження щодо Віталія Кличка.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також