Кличко подякував киянам за сміття (ВІДЕО)

Мер Києва Віталій Кличко подякував свідомим киянам, які сортують побутове сміття і користуються спецконтейнерами для його роздільного збору.

Таку заяву він зробив на своїй сторінці у соціальній мережі. За словами міського голови, за третій квартал на сортувальні лінії було вивезено майже 31 тисячу кубометрів відходів. На таких лініях зі сміття вилучають ресурсні компоненти, що потраплять на переробку, а не на полігон, і будуть використані як вторинна сировина. Очільник Києва також оприлюднив відео, на якому показав, як збирають і де сортують «сухі» побутові відходи.

«Столиця втілює проєкт із роздільного збору відходів. У місті вже встановили близько 2900 контейнерів КП «Київкомунсервіс» для збору сухої фракції відходів. Кияни часто цікавляться, куди вивозять сортоване сміття? Такі відходи комунальники транспортують спецмашинами на сортувальні лінії», – зазначив Віталій Кличко у дописі до відео.

Друзі! Столиця втілює проект з роздільного збору відходів. У місті вже встановили близько 2900 контейнерів КП "Київкомунсервіс" для збору сухої фракції відходів. Кияни часто цікавляться, куди вивозять сортоване сміття? Такі відходи комунальники транспортують спецмашинами на сортувальні лінії.Там із сміття вилучають ресурсоцінні компоненти, що потраплять на переробку, а не на полігон, і будуть використані як вторинна сировина. Я вдячний свідомим киянам, що сортують побутове сміття і користуються спецконтейнерами для його роздільного збору.Тільки протягом третього кварталу цього року на сорутвальні лінії в столиці було вивезено 30,8 тисяч кубометрів відходів з контейнерів-сіток.

Опубліковано Кличко – мер Пʼятниця, 25 жовтня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Київщині розпочали сортування сміття.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також