«Київміськбуд» визнали найнадійнішим забудовником України

Відповідний список складений і опублікований журналом «Деньги»

Про це стало відомо з повідомлення на сайті «Київміськбуду». Як зазначили організатори, в умовах сьогоднішньої активної рекламної пропаганди серед будівельників, покупцеві надзвичайно важко визначити, наскільки насправді добросовісною є компанія.

«Особливо складно пересічному покупцеві, який орієнтується головним чином на те, що йому розповідають у відділі продажів, а також на відгуки власників квартир на профільних онлайн-форумах. Однак, навіть на основі тих мізерних даних, які є у відкритому доступі, можна скласти більш-менш об’єктивний «портрет» будівельної компанії і зрозуміти, чи можна їй довіряти заощадження чи ні», – йдеться у передмові до рейтингу.

За словами голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, лідерство в подібних рейтингах являється підтвердженням народної довіри.

«Київміськбуд» не вперше називають найнадійнішим забудовником. Але кожен раз це приємно і мотивує рухатись вперед ще активніше. Критерій надійності перевіряється часом і виконанням зобов’язань. Будучи найстарішою будівельною компанією столиці, «Київміськбуд» підтверджує своє лідерство гаслом «Завжди добудовуємо до кінця». Саме тому покупець залишається з компанією протягом багатьох років: купивши один раз, до нас приходять знову, нерідко цілими поколіннями. Це і є найкраще підтвердження подібних звань», – прокоментував Ігор Кушнір.

Укладачі рейтингу взяли за основу вісім критеріїв, на яких і базується лідерство: це вік будівельної компанії, кількість реалізованих і споруджуваних об’єктів, середній час відставання введення в експлуатацію житлових комплексів, наявність скандалів, конфліктів і судових справ в минулому, інформаційна прозорість забудовника.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також