Киянам повернули будинок столичного військкомату на Подолі

 

Історична будівля на вул. Петра Сагайдачного повернулась у власність громади

Органами прокуратури міста Києва забезпечено виконання судового рішення, яким у власність територіальної громади Києва повернуто пам’ятка архітектури національного значення на вулиці Петра Сагайдачного, 20/2 у Подільському районі.

Про це повідомили в прокуратурі м.Києва.

Зазначені будівлі площею 2,5 тис. кв. м були побудовані в XIX столітті і протягом 60 років вони використовувалися для розміщення військового комісаріату Подільського району.

У 2008 році рішенням Київради і укладеної на його підставі незаконної угоди пам’ятник передали у власність МПП «Аквадон» – підприємству, зареєстрованому в той час в м. Донецьку.

Відчуження цього майна відбулося без узгодження Міністерства культури України, поза приватизаційної процедури і без проведення реконструкції об’єкта.

У зв’язку з цим, прокуратура Києва звернулася до суду з позовом про повернення об’єкта нерухомості у власність територіальної громади столиці.

За результатами тривалого судового розгляду постановою Верховного Суду від 13.06.2018 позов столичної прокуратури задоволено.

Зараз вказане судове рішення реально виконано шляхом здійснення державної реєстрації права власності на зазначені пам’ятники архітектури за територіальною громадою столиці в особі Київської міської ради.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також