Інвестор-розробник «Картки киянина» звернувся по допомогу до Кличка

Компанія UNIT звернулася з відкритим листом до мера Києва Віталія Кличка через можливе закриття даного проекту столичною владою вже з 1 січня 2019 року

Мера Києва просять терміново особисто втрутитися в ситуацію і вирішити дане питання. Керівництво компанії UNIT, що є інвестором і розробником проекту, стурбоване тим фактом, що столична влада вирішила не продовжувати термін дії договору з інвестором з нового року.

Відповідно до відкритого листа до мера Києва Віталія Кличка, керівництво компанії неодноразово зверталося до влади з проханням продовжити дію проекту, але так і не отримало жодної відповіді.

Відзначається, що компанія протягом 7 років інвестувала в цей проект. У 2017 році в Барселоні він був визнаний найбільш інноваційним проектом на конференції Smart City Expo World Congress. Цього року проект презентували в Каннах на форумі Innovative City. Там він, за словами керівництва компанії, довів необмежені можливості розвитку.

«Інформаційно-телекомунікаційна система «Картка киянина» стала реальною реформою і інструментом боротьби з корупцією в місті Києві», – наголошується в листі.

Резюмуючи, керівництво компанії просить Віталія Кличка як гаранта та захисника всіх інвесторів Києва терміново особисто втрутитися в ситуацію, яка склалася навколо проекту «Картка киянина».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також