Інтерактивна система Uvaga.ua запрацює днями на Київщині

 

Інтерактивна система Uvaga.ua запрацює завдяки активності громад Київщини

Вчора, 19 липня 2018 року, в Іванківському та Поліському районах відбулася презентація інтерактивної системи локалізації проблем uvaga.ua.

– Продовжуємо курсувати по Київській області з презентацією програми uvaga.ua. На цей раз представили її для Іванківського і Поліського районів. З головами місцевих рад, керівниками КОДА, депутатами і громадою Іванкова обговорили ряд болючих питань, які, сподіваюся, програма uvaga.ua теж допоможе вирішити, – зазначив Ярослав Москаленко, народний депутат.

За його словами, uvaga.ua є інтерактивну карту Київської області, на якій в реальному часі відображена кожна існуюча проблема, стан її рішення і вказано відповідальна особа.

– У цих параметрах керівники можуть оцінювати, як швидко реагують на проблему місцеві чиновники, а люди – як вирішуються проблеми. Вносити на карту дані про проблему може будь-хто. Потреба в такій розробці назріла давно. Адже не завжди люди отримують оперативну допомогу, та й самі чиновники на місцях іноді не можуть вирішити певне питання. Ідея проекту зародилася у депутатів МДО “Київщина”, а Київська облдержадміністрація фактично втілила цей задум за допомогою залучених фахівців,  зазначив нардеп.

Також повідомляється, що проект став можливим завдяки тому, що зрілі громади стали дієвим і результативним механізмом.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також