Ігор Кононенко відвідав Васильківщину

Депутат Верховної Ради України, керівник обласної партійної організації БПП “Солідарність”  Ігор  Кононенко 19 грудня відвідав смт Гребінки (Васильківський район, Київська область).

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Вони спільно відвідали реконструйовану, сучасну Гребінківську гімназію, ремонтні роботи в якій відбулись завдяки співфінансуванню з державного бюджету за підтримки Ігоря Віталійовича.

В навчальному закладі після ремонтних робіт, створено яскравий та креативний простір, який повністю відповідає принципам НОП та мотивує гімназистів до навчання і подальшого розвитку особистості.

Ігор Кононено поспілкувався та привітав зі святом педагогічний колектив закладу, оглянув оновленні приміщення гімназії: кабінети для гурткової роботи, актову залу та лінгафонний кабінет, де депутат особисто поспілкувався з викладачем іноземної мови на одній з мов, яку вивчають в гімназії.

Також Ігор Кононенко з Владиславом Одинцем відвідали центральний майдан селища Гребінки, де в день Святого Миколая Чудотворця, відбулось традиційне відкриття новорічної ялинки.

На святковому заході всіх гостей очікувала цікава програма з виступами місцевих колективів художньої самодіяльності, конкурси, розваги, смачні пригощання та привітання від Святого Миколая.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також