Громада Славутича занепокоєна криміногенною ситуацією

Багата кількість славутичан зібралась 24 липня біля міської ради, де на сесії міськради обговорювали питання «Про резонансні події у Славутичі».

Про це повідомляє сайт Славутицької міської ради. З урахуванням кількості людей які зібралися, засідання сесії міської ради було перенесено до великої зали Кіноконцертного корпусу.  Прокурор міста Олександр Чемерис звернувся він  до депутатів з пропозицією обмежити час роботи барів, кафе, ресторанів до другої години ночі, а ще додатково встановити додаткову камеру відеонагляду біля нічного бару «Атлант».  Від славутичан прозвучало чимало пропозицій: про створення цілодобової  єдиної гарячої лінії (call-центр) і переведення зображень 48 камер відеоспостереження  на цей загальний міський пункт, створення муніципальної варти та міської групи довіри при поліції. Максим Орлов сказав, що необхідно налагодити систему законності та правопорядку  у місті. Не завадило б, для поліції придбати, або навчити собаку, яка відшукує наркотики.  Володимир Борисов запропонував запровадити у школах, за письмовою згодою батьків,  добровільне  та анонімне тестування неповнолітніх щодо вживання наркотичних засобів.

«У кожної ситуації є причина та наслідки. Наслідки, що привели нас сюди – найтрагічніші, які можуть бути, – втрата людського життя.  Найбільша проблема сьогодення – те, що будь яка людина сьогодні може купити наркотики. І це носить масовий характер, не тільки у нашому місті. Безкарність продажу наркотиків приводить деяких до думки, що вони сильніші за суспільство і починають дозволяти собі зухвалу поведінку, носять із собою зброю з метою її застосувати», – відзначив голова громадської ради при виконавчому комітеті Славутицької міської ради Юрій Єгоренко.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що сесія Кагарлицької міськради змінила кошторис громади.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Петрович

    Це проблема міст які прив’язані до так званих градообразуючих підприємств. Скупчення народу, який прибув із усіх всюд створює не досить високий моральний рівень особистостей. При складній криміногенній ситуації роботу розважальних закладів потрібно обмежувати до 22-ї години. У 2 часа ночі п’яна навіть охорона закладу. Багато торгівельних мереж, наприклад алкоголь не продають після 22-ї години. Ну і поліцаям слід поміняти співробітників по боротьбі з наркотиками.

Залиште коментар

Читайте також