Голова КОДА завітав на новосілля до багатодітної родини

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук завітав на новосілля до дитячого будинку сімейного типу родини Чеботарьових у село Святопетрівське на Київщині.

Кошти на придбання цього будинку було виділено державою. Батьки-вихователі Чеботарьови Андрій та Ірина та їх шестеро дітей-вихованців є вимушеними переселенцями з Луганщини.

Очільник області Олександр Терещук спільно з головою Святопетрівської сільської ради та головою Києво-Святошинської РДА привітав родину з новосіллям.

«Кожній дитині важливо мати сім’ю та люблячих батьків. Отримувати увагу, ніжність і турботу. Саме тому весь світ переходить до такої практики, як створення дитячих будинків сімейного типу. Адже така форма виховання дозволяє створити умови для виховання цілісної гармонійної особистості. На щастя, є люди із великим серцем, які готові подарувати дітям-сиротам батьківське тепло. І я з великою повагою ставлюсь до цих людей, які взяли на себе цю високу і складну місію, взяли на себе відповідальність і стали справжньою сім’єю для таких дітей. Адже кажуть – батьки не ті хто народили, а ті хто виховали», – зазначив голова Київської ОДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також