Голова КОДА провів виїзну нараду на Переяславщині

Керівник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук сьогодні, 27 листопада, провів відкриту виїзну нараду у Переяслав-Хмельницькому районі.

На зустрічі були присутні керівники усіх структурних підрозділів Київської ОДА, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, Переяслав-Хмельницький міський голова Тарас Костін, голови сіл та ОТГ, представники депутатського корпусу та громадський актив Переяславщини.

У спілкуванні з очільником області представники громади ставили різні проблемні питання. Зокрема, ремонту доріг, виділення ділянок учасникам АТО, облаштування спортивних майданчиків та футбольних полів зі штучним покриттям, ремонту соціальних закладів, питання документального упорядкування лісів, вирішення проблеми сміттєзвалища біля села Велика Каратуль, діяльність норкової ферми «Вікінг» (с. Велика Каратуль) та питання соціального захисту населення.

Також жителі Переяславщини піднімали питання щодо законності роботи ТЕЦ, на що голова КОДА пообіцяв обговорити це з групою активістів на спеціальній окремій зустрічі, запросивши їх на найближчий четвер до облдержадміністрації.

В ході зустрічі Олександр Терещук зауважив, що планує проводити регулярні виїзні зустрічі з жителями області.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також