Фестиваль “Об’єднані Україною” на Васильківщині

У селищі Калинівка (Васильківського району) відбувся військово-патріотичний фестиваль “Об’єднані Україною”.

Захід розпочали в сучасному спорткомплексі ім.І.Піддубного змаганням із дзюдо серед дітей та підлітків, далі відкриття нового workout майданчика (вуличних тренажерів) з виступами професійних спортсменів, потім в центральному парку смт Калинівка відбулася військово-патріотична гра “Загартовані” за участю 10 команд шкіл Васильківщини, переможцями якої стала команда Застугнянської ЗОШ.

Також одночасно працювало безліч цікавих локацій, були смачні безкоштовні частування солдатською кашею та солодкою ватою для дітей. Гостей розважали цікавою концертною програмою з виступами талановитої молоді Васильківського району. Проходили різноманітні майстер-класи для різних вікових категорій та різних уподобань гостей свята.

Закінчили урочистий захід врученням нагород та відзнак учасникам бойових дій в зоні АТО та вшануванням пам’яті загиблих героїв Васильківщини, запалюванням та відпусканням в небо небесних ліхтариків.

Під час вручення нагород в своєму зверненні голова Васильківської РДА Владислав Одинець наголосив:

“Сьогодні українські воїни, ризикуючи своїм життям, відстоюють незалежність і суверенітет України у війні з російським агресором, аби ми жили в мирі та безпеці. Шановні захисники України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Щиро зичу вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде важливою рисою українців”.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також