«Енергоатом» та Служба зайнятості співпрацюватимуть у галузі працевлаштування

 

ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»  та Київський обласний центр зайнятості підписали меморандуми про співпрацю.

З цією метою заплановано проведення спільних заходів, взаємних консультацій, ярмарків вакансій та презентацій роботодавця. Для швидкого та якісного укомплектування кадрів, агентство та державне підприємство надаватимуть до Іванківського районного центру зайнятості оперативну та актуальну інформацію щодо наявних вакансій.

Окрім питання укомплектування кадрів домовились, що у разі запланованого вивільнення працівників, за допомогою фахівців Іванківського районного центру зайнятості здійснюватимуться спеціальні заходи. А саме: виїзні семінари безпосередньо на підприємства, надаватимуться індивідуальні консультації особам, які підлягають вивільненню, здійснюватиметься підбір для них відповідної роботи на інших підприємствах.

«Основним напрямом нашої співпраці визначено створення сприятливих умов для працевлаштування населення, реалізації політики зайнятості у регіоні та задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах», – зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також