Додаток Kyiv Smart City поповниться новими функціями

    -

Новини Києва

Міська ініціатива Kyiv Smart City, Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської держадміністрації спільно з Асоціацією «IT Ukraine» провели 2-денний хакатон для ІТ-фахівців. Про це повідомляється на офіційному порталі Києва.

Мета заходу – віднайти найоптимальніші рішення для розширення функціоналу додатку Kyiv Smart City. Роботу команд-розробників оцінювало експертне журі в складі директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрія Назарова, координатора міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослави Бойко, директора HUB 4.0 Олесі Матвейчук, старшого інженера програмного забезпечення компанії EPAM Сергія Чернікова, продакт-менеджера IoT напрямку Vodafone UA Олега Рябошапки та директора центру обслуговування IT КредоБанку Михайла Петракова.

«Четвертий рік поспіль ми доводимо, що співпраця у форматі влада–бізнес–громада є ефективним методом розбудови розумного міста. І хакатон, який ми провели, — лише один зі способів залучити до цього процесу активних і талановитих жителів столиці. Завдяки їхнім зусиллям уже зовсім скоро міський додаток Kyiv Smart City поповниться новими опціями, щоби кожен киянин отримав швидкий доступ до всіх цифрових сервісів міста. Дякуємо кожному за участь!», – говориться в інформації.

Переможцями хакатону стали команди-розробники нового функціоналу для Kyiv Smart City за такими напрямками:

сортування сміття;

сервіси водія (яма на дорозі);

міський транспорт (розклад руху).

Фото: Facebook/Kyiv Smart City


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що у Києві розпочали розробку велотраси Солом’янка–Центр.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також