До Обухівської ОТГ приєднається ще одне село

 

Нещерівська сілька громада приєднається до Обухівської територіальної громади з центром в місті Обухові.

Таке рішення було схвалено на 37 сесії Обухівської міської ради, «за» проголосували 23 депутати. Статус населеного пункту – Нещерів, змінено не буде. Але так, як і мешканці Таценок та Лендів, мешканці Нещерова будуть користуватися усіма адміністративними послугами на території міста і можуть розраховувати на місцевий бюджет. Вперше на території Обухівщини приймається таке рішення, а тому це має бути важливим кроком назустріч один одному для громад Нещерова та Обухова.

З такою ж ініціативою про приєднання виступив і Дерев’янський сільський голова, але збори села його ініціативу поки що не підтримали в силу різних спірних питань. В майбутньому можливо постане подібне питання і для сіл Красне та Долина.

«Від імені усієї Обухівської громади щиро вітаю жителів Нещерова з цією подією і хочу побажати подальших виважених кроків, спільних успіхів та дій на благо обох громад, що тепер будуть однією. Ми маємо потужний потенціал і будемо прагнути разом, щоб село Нещерів розквітло біля міста Обухова», – підкреслив Обухівський міський голова Олександр Левченко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також