До Києва не пустили трьох російських пропагандистів – SMM-тренерів

 

У столиці в аеропорту «Київ» («Жуляни») прикордонники не пустили до України трьох громадян – російських пропагандистів. Про це повідомляється на офіційному сайті Держприкордонслужби.

Один з них прилетів рейсом з Мінська та зазначив, що прямує з діловою метою на запрошення однієї організації – проводити тренінги та заняття зі слухачами. У ході перевірки виявилося, що прибулий лектор співпрацює з політичними силами РФ, балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Читав лекції на ці теми в окупованому Криму, має нагороду від всеросійської організації «Боевое братство» – медаль «Участник шествия «Бессмертный полк».

Всі новини Києва у твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

«Українські прикордонники також оцінили «заслуги» росіянина. Він повернувся зворотним рейсом зі штампом у паспорті «Заборона в’їзду» на 3 роки», – говориться в повідомленні.

Рейсом з Мінська також прилетів росіянин, який їхав читати лекції про просування контенту у соціальних мережах. При перевірці виявилося, що він незаконно відвідував окупований Крим. Його відправили назад до Мінська та заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Завернули прикордонники і росіянку, яка прилетіла рейсом з Мінська. За її словами – для проведення лекцій та тренінгів. Проте мету поїздки жінка достеменно підтвердити не змогла. Крім того, було встановлено, що вона обіймає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі.

Фото: enigma.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те в Києві презентували книгу про історичну пропаганду Росії проти України.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також