Дні Києва проходять у словацькій Братиславі

Дні Києва проходять у столиці Словаччини – Братиславі: захід приурочений до 50-річчя встановлення побратимських зв’язків між містами. Про це повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації.

Культурно-просвітницький захід «Дні Києва у Братиславі» відкрили кінострічкою «Чужа молитва» відомого українського режисера Ахтема Сеітаблаєва.

Презентуючи стрічку, заступник голови КМДА Олександр Спасибко зазначив, що зараз в Україні відбувається відродження українського кіно.

«Жанр у мистецтві, що має найкоротшу дорогу до серця людей, – кіно. Національний кінематограф – це потужний засіб формування національної ідеї нашої держави. Патріотичний фільм сприяє формуванню національної самоідентифікації, зміцнює культурні символи, створює нові архетипи, які можуть об’єднувати людей», – сказав він.

Також програма «Днів Києва у Братиславі» передбачає показ низки інших українських кінострічок, а також демонстрацію альманаху «Все починається в Києві» – добірки короткометражних фільмів-новел різних за сюжетом та жанром. Кожна стрічка проекту розповідає цікаву людську історію, яка відбувається у неймовірно гарному та харизматичному Києві.

Фото: www.ukrinform.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що до Києва їдуть найсильніші люди планети.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також