Дитячий садок у селі Мархалівка буде!

 

Під час зустрічі з громадою села Ігор Кононенко повідомив довгоочікувану новину.

Нині у селі проживає більше 1 200 осіб. Важливо ще й те, що село розвивається і його населення збільшується. Але у селі так і не було садочка! Голова сільради вже пів десятиліття оббивав пороги, у пошуках фінансування, але ситуація так і не вирішувалася.
Ото ж жителі Мархалівки звернулися у приймальню народного депутата Ігоря Кононенка з проханням про допомогу у будівництві дитячого дошкільного закладу. Ігор Віталійович вивчив питання та зголосився допомогти. Про результати свої зусиль він приїхав особисто розповісти громаді села.

«Чесно кажучи був дуже здивований, як так сталося, що у такому чудовому, великому к селі нема садочка? Ото ж прийнято рішення направити на фінансування початку будівництва 2,5 мільйони, – проголосив Кононенко і роз’яснив деталі. – Ось тільки що ми домовилися з головою, що розумно буде, якщо замовником будівництва стане громада, адже це дозволить залучити місцеве фінансування. А вже після завершення, передасте садочок на баланс управління освіти, бо його потрібно оснащувати та утримувати. Ото ж, спільними зусиллями з районною владою, ми започатковуємо це будівництво», – зазначив Ігор Кононенко.

Не встигли відгриміти щирі оплески – люди дуже зраділи новині – як виникла потреба вирішення наступних питань.
Директор місцевої школи розповіла, що не зважаю на те, що село чудове і прогресуюче школа має два приміщення,одне з яких має сто років. В середині школі привели до ладу: затишні, привітні класи та кабінети. Але після шквальних дощів свіжий ремонт внутрішніх приміщень відразу постраждав. Ото ж необхідно перекрити дах, зробити відмостки та осучаснити фасад.


Ігор Кононенко уважно вислухав директора школи. Порадив голові сільради зробити проект, адже тільки після проекту можна добиватися виділення коштів. Кононенко пообіцяв уважно вивчити питання. Але блискавично вирішити його не обіцяв, бо ніколи не дає пусті обіцянки. Сказав стримано: «Подивимось, що можна зробити».
Розмова з громадою вийшла тепла та невимушена. Люди раділи приємній новині, уважно слухали про переваги децентралізації. Довго не відпускали депутата, договорювали ще на ганку сільради.

«Думаю наступного року ми будемо з вами можливість відкрити ваш садочок», – сказав на прощання активним громадянам Мархалівки Ігор Кононенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також