Діти з неповних родин Славутича відвідали фестиваль «Київська Русь»

 

Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та вимушених переселенців, а також діти, що потрапили у складні життєві обставини відвідали фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств “Київська Русь” у смт Любеч.

Діти мали нагоду долучитися до урочистих заходів, майстер-класів та розважальних заходів, також відвідали Спасо-Преображеньський храм, виставкову експозицію музейно-археологічного комплексу «Древній Любеч» та насолодилися  концертино-видовищною програмою професійних та аматорських колективів Чернігівської та Київської областей.

Під час фестивалю в Любечі відкрили пам’ятник древлянському князю Малку Любечанину – батькові Малуші та Добрині Нікітича. У ході фестивалю діяла виставка-продаж виробів народно-прикладного мистецтва та пішохідні екскурсії до визначення місць Любеча.

Славутицькі дітлахи під час повернення до рідного міста були переповнені  позитивними емоціями, кожний ділився яскравими спогадами про проведений час, а деякі наспівували свої улюблені українські пісні. Після такої екскурсії хочеться повертатися ще і ще, щоб знов відчути неповторний колорит та атмосферу старого Любеча.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також