Депутати Переяславщини не з’явились на сесію

Позачергова 23 сесія Переяслав-Хмельницької районної ради, призначена на 11 вересня, не відбулась через відсутність кворуму.

Із 34 чинних депутатів на пленарне засідання прибуло всього дев’ять, а також  голова райради Петро Качкалда та його заступник Іван Бугаєнко. Відтак для кворуму 11 осіб замало.

Як пояснив таку мізерну явку голова ради, мовляв, зараз такий період, що хтось із депутатів у відпустці, хтось на морях, хтось на роботі чи в суді. Він також зазначив, що доведеться перенести сесію, і це не є великою проблемою. Буде час депутатам іще порадитися щодо складу конкурсної комісії.

Позачергове зібрання депутатів було призначене заради ухвалення важливих для просування медичної реформи і власне повноцінної роботи медзакладів району рішень. Йдеться про затвердження персонального складу двох конкурсних комісій з визначення директорів уже реформованих із бюджетних у комунальні некомерційні підприємства – центральна районна лікарня та центр первинної медико-санітарної допомоги. На сайті районної ради оприлюдненні проекти таких рішень із прізвищами членів комісій. У кожній по 13 осіб: семеро з числа працівників апарату ради та депутатів, по три представники трудового колективу кожного закладу та від громадських організацій. З їх числа обиратимуть керівний склад кожної комісії. Восьмеро осіб працюватимуть одночасно в обох комісіях.

Відтермінування сесійного затвердження цих комісій відповідно затягує і процес проведення конкурсу та призначення керівників лікувальних закладів. Нова дата проведення сесії райради буде оголошена додатково.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також