День Захисника Вітчизни у Василькові

У Василькові (Київська область) 14 жовтня відбулись урочисті свята з нагоди Дня українського Козацтва та Дня захисника Вітчизни.

На головному майдані Василькова вишукувався гарнізон для почесного рапорту командуванню.

Дитячий танцювальний колектив показав військовослужбовцям, містянам Василькова і почесним гостям святковий перфоменс «Велика Україна», присвячений святу.

Далі урочисті збори продовжились у міському Будинку Культури, де командування гарнізону нагородили військовослужбовці державними нагородами. Голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова Васильківської РДА Владислав Одинець, секретар Васильківіської міської ради Оксана Перинська привітали наших воїнів зі святом і нагородили почесними грамотами та відзнаками найкращих військовослужбовців Васильківського гарнізону.

«Сміливість, героїзм, військова звитяга, загострене відчуття справедливості, любов до свого краю, до своєї родини та християнське полум’я у серці – не козацький міф, а історична реальність. Знову, як часто бувало в історії, ворог намагається шматувати тіло нашої країни. Але як і в давнину захисники України, всі люди нашої країни відчувають Покров Святої Богородиці. Саме з волі небес в 2014 році ми мали час відновити Збройні Сили, мобілізуватись і під керівництвом нового військового командування ефективно боронити нашу землю. Наші брати і сестри, що зараз в окопах тримають оборону твердо знають, що тут в тилу їх чекають. Бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, процвітання і мирного неба над нашою Україною. Ми віримо у перемогу віримо в щасливе майбутнє України. Слава нашим Воїнам, Слава Україні! Героям слава!», – промовила у вітальному слові Наталія Баласинович.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також