Делегація з Ірпеня презентувала країну на «Українських днях» в США

 

На «Українських днях», що традиційно проходять в Чикаго (США) до Дня Незалежності України, цьогоріч нашу країну представляла делегація з Ірпеня (Київська область).

Окрім відзначення Дня незалежності України, програма перебування ірпінців в США передбачає ряд зустрічей з приводу реалізації ініціатив, передбачених партнерством з містом Мілуокі – побратимом Ірпеня. Зокрема, мова йде про спільні освітні проекти, які розпочнуться навесні наступного року, а також про співпрацю у сфері медицини. Щиро дякую адміністрації міста Мілуокі за розвиток партнерства і всьому американському народу – за підтримку України у нелегкій боротьбі за незалежність на сході нашої держави», – зазначив Володимир Карплюк на своїй публічній сторінці у Фейсбук.

«Ми провели зустрічі та переговори з такими людьми й організаціями як Укрансько-Американська кредитна спілка «Selfreliance» та її президентом Богданом Ватралом, Головою Українського Конгресового Комітету Америки в Іллінойсі Ігорем Дячуном, Президентом регіонального відділення українського банку MB FINANCIAL BANK Павлом Бандрівським, представниками Генерального Консульства України в Чикаго, та багатьма іншими активними українцями в США», – зазначила в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також