Делегація Донеччини завітала до Славутича

Підприємці, активісти та працівники місцевих органів влади із Донецької області 18 жовтня завітали до Славутича з офіційним візитом.

Він розпочався з відвідування краєзнавчого музею Славутича та Чорнобильської АЕС. Міський голова Юрій Фомічев виступив з презентацією «Славутич: від мономіста до міста нових ідей» (досвід м. Славутича у трансформації економіки та подоланні соціальних наслідків у зв’язку із закриттям містоутворюючого підприємства). Основні акценти доповідач зробив на питаннях створення Спеціальної економічної зони «Славутич», міську структуру економіки, структуру доходів бюджету, створені умови для підростаючого покоління, модель місцевої демократії, розвиток Чорнобильської зони, участь у грантових проектах.

Менеджер проекту ЄС Лариса Нікитенко презентувала Грантовий проект ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», а також поділилася своїм багаторічним напрацьованим досвідом роботи.

По завершенню презентацій від учасників зустрічі прозвучало чимало конкретних питань. Адже шахтарські монопрофільні міста на сьогодні мають ті ж проблеми, які добре відомі Славутичу, після закриття Чорнобильської АЕС. Славутич вже має певний досвід розв’язання цих проблем і вже може ділитися своїми напрацюваннями.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також