Частину Либіді сховають в колектор: замість ревіталізації київську річку загублять

Днями киянам показали проєкт детального плану території (ДПТ) в Голосіївському районі, в якому передбачається закриття річки Либідь в колектор. Раніше плани на цю малу київську річку були іншими

Це робиться задля будівництва над нею сучасної автомагістралі. Ділянка землі, на якій планується будівництво, розташована між бульваром Дружби народів, вулицями Велика Васильківська, Коновальця (Щорса), Володимиро-Либідська, Малевича та залізничними коліями. На ділянці від бульвару Дружби народів до вулиці Коновальця, де зараз протікає річка Либідь, проєктанти пропонують продовжити Залізничне шосе і закрити частину річки в колектор.

Кияни обурені таким рішенням, адже зелених зон у столиці поменшає. Наразі громадськість закликає до активних дій стосовно скасування ДПТ та внесення суттєвих змін у план розвитку Голосіївського та Печерського районів.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про петицію щодо реконструкції дитсадочка на столичному масиві Теремки.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Панас

    Спекуляція про річку Либідь і про те, що її загублять не витримує ніякої критики… як мінімум тому. що загубити двічі те, що давно загублено – неможливо…(назвіть хоть одну рибу, жабу, рака… щоводиться в цій річці?) Спекулянти спекулюють Либідью… це їх бізнес?????

Залиште коментар

Читайте також