Буча: децентралізація триває

Відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради під головуванням мера міста Анатолія Федорука.

Депутати розглянули блок питань щодо подальшого впровадження реформи децентралізації. Вони одноголосно підтримали проект рішення «Про добровільне приєднання Мироцької сільської територіальної громади Києво-Святошинського району до територіальної громади міста обласного значення. Також одноголосно було прийнято рішення щодо початку реорганізації Блиставицької Гаврилівської та Луб’янської сільських рад шляхом приєднання до Бучанської міської ради.

Крім того, депутати Бучанської міськради звернулись до Вишгородської районної ради щодо передачі майнових комплексів закладів освіти, культури та охорони здоров’я с. Гаврилівка та с. Тарасівщина Вишгородського району у комунальну власність Бучанської об’єднаної територіальної громади. Аналогічне звернення  направили і до Бородянської райради щодо передачі майнових комплексів закладів освіти, культури та охорони здоров”я Блиставицької та Луб’янської сільських рад.

У роботі сесії взяли участь керівники структурних підрозділів Бучанської міської ради, представники ЗМІ та громадськості.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також