Білоцерківщину відвідала родина благодійників з Німеччини

 

У Білу Церкву завітали з візитом німецькі благодійники Андре та Фредерік Новотні.

Їхні батьки, Петер та Хельга Новотні двадцять років тому заснували фонд «Хоф Шлюттер», що спрямовує свою діяльність на допомогу жителям Білої Церкви. Коштом благодійного фонду було організовано відпочинок в Європі для десяти тисяч маленьких білоцерківчан. Крім того, «Хоф Шлюттер» постійно надає допомогу білоцерківським медичним закладам. Коштом фонду декілька відділень лікарень  обладнано сучасним медичним обладнанням, були зроблені ремонти та надано зручні меблі й устаткування.

Рік тому відбулося відкриття оновленого урологічного блоку, реконструкцію якого було проведено завдяки співпраці міської влади з німецькою благодійною організацією «Хоф Шлютер».

Також в 2016 році було відкрито першу, а в 2017 році другу чергу інсультного блоку. Це відбулося  завдяки співфінансуванню: 50% коштів було виділено міською радою на закупівлю обладнання, ще 50% було надано німецькою благодійною організацією «Хоф Шлюттер».

Загалом за двадцять років Білій Церкві було надано допомоги на 7 млн євро в фінансовому і більш ніж на 10 млн євро в речовому еквіваленті.

«Однією з умов нашої допомоги вам є співпраця з місцевою владою в особі Геннадія Дикого та місцевими благодійниками, такими як Микола Дашкевич, Олександр Русс та Вадим Маршалок. Дуже важливо бачити, що білоцерківці самі мають бажання змінювати становище на краще. Розуміючи це ми завжди, з радістю, допоможемо всім необхідним. В інакшому випадку будь-яка благодійна допомога є безперспективною. Білоцерківці готові працювати задля покращення свого життя, тож і ми готові допомагати їм в цьому», – зазначив Андре Новотні.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також