Біла Церква налагоджує зв’язки з КНР

Біла Церква (Київська область) розвиває міжнародне співробітництво на рівні муніципалітетів.

Вчора, 13 вересня, до міста прибула офіційна делегація представників влади та бізнесу зі Цзінчжоу (Китайська Народна Республіка). Гості з Китаю дізналися  про соціально-економічний розвиток Білої Церкви, сучасний стан підприємств,  про логістичні, технологічні можливості та, головне, високий людський потенціал, необхідний для розвитку та започаткування інноваційних виробництв.

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий наголосив, що із початком процесу децентралізації, до міської влади перейшли повноваження, які також сприятимуть підтримці іноземного бізнесу в місті, а законодавство України сприятиме вкладанню закордонних інвестицій.

Також члени китайської делегації дізналися про основні підприємства Білої Церкви, які успішно працюють та постачають свою продукцію не тільки для України, а й за її межі.

Керівник делегації – мер округу Народного уряду Цзянлінг міста Цзінчжоу Хан Сю  розповів про своє місто, ознайомив із основними сферами, які в ньому розвиваються. У рамках візиту до міста представники китайської делегації відвідали Індустріальний парк «Біла Церква», який потенційно може бути використаний інвесторами та було обговорено наміри щодо подальшої співпраці.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також