Біла Церква: майбутніх держслужбовців екзаменували на знання законів України

 

У Білій Церкві (Білоцерківський район, Київська область) відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування.

Зараз у  Білоцерківській міській  раді вакантні три посади:

– провідного спеціаліста відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

– головного спеціаліста відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин;

– спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог.

На них претендували 6 кандидатів, проте до співбесіди дійшло лише три. Попереднім етапом випробування для майбутніх держслужбовців був  письмовий іспит.

На співбесіді було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

За результатами екзаменів посади у міській раді Білої Церкви отримали Денис Гальчус, Мирослава Ягодзінська та Альона Онищенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також