Безробітних Київщини залучили до громадських робіт

 

За перші 4 місяці поточного року Київська обласна служба зайнятості уклала 145 договорів з роботодавцями на тимчасове працевлаштування 905 безробітних.

Мешканці Київської області, що зараз не мають постійного місця роботи, взяли  участь у благоустрію та озелененні територій населених пунктів, зон відпочинку та туризму, паркових зон, спортивних майданчиків та стадіонів, закладів культури, придорожніх смуг.

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні більш ніж 200 осіб займалися впорядкуванням місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів та кладовищ.

Крім участі у роботах з благоустрію, 15 осіб інформували населення про житлові субсидії, 5 осіб працювали у архівах з документацією, 5 – супроводжували осіб з інвалідністю по зору та 3 безробітних надавали послуги одиноким особам похилого віку та інвалідам.

«При визначенні виду діяльності щодо організації оплачуваних громадських робіт служба зайнятості керується основним правилом — такі роботи повинні відповідати потребам територіальної громади, регіону і сприяти їх соціальному розвитку», – зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Громадські роботи тимчасового характеру дозволяють зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також