Бессарабку перетворять на пішохідну зону

 

Про такі плани Київської міської державної адміністрації розповів заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Дмитро Рахматуллін.

За його словами, КМДА хоче розширити пішохідну зону для мешканців та гостей столиці, які рухатимуться із Хрещатика до Бессарабки, шляхом перекриття вулиці. Також він повідомив, що привабливим для пішоходів стає Поділ – на сьогодні реалізовано вже 2 етапи підготовчих робіт, залишилось ще 4. У старому місті також планується понижувати рівень бордюрного каменю, так щоб люди з інвалідністю могли спокійно пересуватися містом. Чиновник підкреслив, що цей проект  буде реалізований у рамках нової стратегії розвитку міста. Вона передбачає, що пішоходи на київських дорогах стануть головними. Друге місце посядуть велосипедисти та громадський транспорт. І останнє – автомобілісти.

«Загалом, Київ був автомобільним містом, але продовження старої стратегії призведе тільки до погіршення транспортної ситуації, яка вже на межі. Відповідно зараз ми завзято розвиваємо пішохідні зони, встановлюємо паркувальні стовпчики, щоб автомобілісти не заїжджали на тротуари», – підкреслив заступник директора Департаменту.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також