Баришівщина відсвяткувала 95-річний ювілей

 

Баришівський район відзначив 95-річчя з дня утворення.

На Меморіалі Слави 22 вересня відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди 75-ї річниці визволення Баришівського району в роки Другої світової війни. Всі учасники мітингу приєдналися до патріотичної ходи з  Національним Прапором України – від Меморіалу Слави до адміністративного приміщення районної державної адміністрації, де проходило святкування 95 – ї річниці утворення Баришівського району.

Офіційна частина свята відбулася на святково оформленій сцені на площі біля райдержадміністрації. До слова були запрошені представники влади та офіційних делегацій.

Почесними обласними подяками та спільними районними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради, Нагрудними знаками районної ради, Грамотою Верховної Ради України  та цінними подарунками нагороджено найкращих, почесних жителів нашого району, а також працівників установ та організацій району.

Відбувся святковий концерт, виступи колективів художньої самодіяльності, вихованців дитячої музичної школи, районного будинку культури та народних фольклорних колективів району.

На території центральної паркової зони представники сільських рад провели виставки виробів народних умільців.

Традиційно, на День району були проведені виставки народних умільців «Баришівські гостини», «Містечка майстрів», композицій «Мальовнича Баришівщина», сільськогосподарської продукції «Хліборобський край – гордість України»; фотовиставка «Від звитяжного минулого – до світлого майбутнього»; ігрове містечко «Дитячий світ розваг» (атракціони, ігротека, майстер – класи для дітей).

Для всіх присутніх жителів селища, гостей та запрошених звучали музичні привітання від народних артистів України Світлани та Віталія Білоножків та рок- гурту «Мотор’ролла».

По завершенню районного заходу відбувся святковий феєрверк та молодіжна дискотека.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також