Апаратна нарада в Василькові: призов, бюджет та пасажироперевезення

Вчора, 5 листопада, на Васильківщині відбулась апаратна нарада за участі сільських та селищних голів.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. У нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів Васильківської РДА. На нараді було повідомлено про кадрові зміни, а саме, представлено нового заступника голови Васильківської РДА – Сергія Кудренко, який керуватиме медициною та соціальним захистом населення. Також активу району представили нового очільника відділу освіти – Олексія Сукеннікова, який одразу доповів про початок сезону олімпіад в навчальних закладах Васильківщини.

Також на нараді було повідомлено про виконання бюджету за 10 місяців поточного року та про внесення змін в перелік адміністративних послуг через ЦНАП в частині надання послуг з реєстрації актів цивільного стану. Учасники наради обговорили проблемні питання у здійсненні перевезень пасажирів, зокрема з сіл: Дзвінкове, Перевіз та Соколівка, та виконання плану призову на строкову та контрактну військову службу, який на сьогоднішній день виконано на 60%. Найвищий відсоток призову у Глевахівський та Крушинківській сільських радах Васильківщини.

ЦРЛ Василькова повідомила про підсумки роботи за тиждень, впровадження електронної черги HELSI, та завершення ремонтних робіт в реєстратурі, відкриття якої планується на кінець листопада 2018 року.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також