Апаратна нарада у Переяслав-Хмельницькій РДА

 

Сьогодні, 28 серпня голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду із сільськими головами.

У заході взяли участь очільники  Великокаратульської, Вовчківської, Гланишівської, Пристромської, Студениківської сільських рад. Співрозмовники приділили увагу питанням ремонту доріг загального користування місцевого значення та їхнього облаштування. Виконавцем робіт з ремонту та обслуговування доріг в Переяслав-Хмельницькому районі є ТОВ «АГРОШЛЯХБУД», яке на даний час проводить фрезерування дорожнього покриття зі сторони міста Переяслава-Хмельницького. Також на автошляху  Т-10-32 «Переяслав-Хмельницький – (М-03)» ними проведено ямковий ремонт від км 00 до села Чирське.

У завершальній стадії перебуває дорожнє покриття автошляху «Пристроми – Гребля» у межах села Вовчків. Укладено асфальтобетонну суміш на всій ділянці, що підлягає ремонту (1,4 км). Завершено укладку асфальтобетонної суміші. Сільський голова Вовчківської сільської ради Тетяна Постолюк зазначила, що завершується облаштування заїзних «карманів», автобусних зупинок та заїздів до них.

У ході спілкування також обговорили стан готовності освітніх закладів до нового навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період. Як зазначив голова райдержадміністрації в цьому році втілюється в життя освітня програма «Нова українська школа», на яку  покладено великі сподівання. Адже оновлена і якісна освіта є передумовою щасливого майбутнього нового покоління українців.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також