4 киянина поїдуть на «Ігри Нескорених» у Сідней

З 20 до 27 жовтня у м. Сідней (Австралія) відбуватимуться «Ігри Нескорених»

Українська збірна складатиметься із 15 спортсменів, серед яких четверо киян: Сергій Ільницький, Олександр Зозуляк, Володимир Король, Юрій Дмитренко. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Програма «Ігор Нескорених» 2018 року досить насичена: тут і стрільба з луку, і легка атлетика, і веслування на тренажерах (концепт), а також екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг та плавання, велоспорт на шосе, регата та вітрильний спорт, волейбол, баскетбол, регбі на візках.

«Минулого року Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід під час виконання завдань у рамках АТО. У канадському Торонто наші хлопці продемонстрували не тільки фізичну і моральну міць, але і силу та незламність нашої Держави», – сказав на зустрічі з киянами-учасниками «Ігор Нескорених» заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання у параолімпійському стилі. Вони були засновані принцом Уельським Гаррі у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також