Як і коли кияни передаватимуть показники лічильників

 

Киянам розповіли, як і коли треба передавати показники лічильників електроенергії

Кияни зможуть отримувати рахунки за фактично спожиту електроенергію. Найзручніше це робити за допомогою особистого кабінету по електроенергії на сайті www.dtek-kem.com.ua. Зручність і комфорт користування веб-сервісом «ДТЕК Київські Електромережі» оцінили вже 600 тис. клієнтів, відзначають в компанії.

За допомогою особистого кабінету по електроенергії клієнти можуть контролювати свої нарахування та розрахунки, сплачувати спожиту електроенергію, проводити звіряння тощо.

Повідомити показання електролічильника можна також іншим зручним способом:

  • в повідомленні на сторінці «ДТЕК Київські Електромережі» у Facebook;
  • в автоматичному режимі в контакт-центрі – без участі оператора. Для цього зателефонуйте за тел. 1588 або (044) 202-1588, виберіть цифру 2 в головному меню, введіть номер особового рахунку по електроенергії і поточні показання лічильника
    за допомогою мобільного додатку «ДТЕК Київські Електромережі» по електроенергії.
  • для IOS і Android-пристроїв – залишити свідчення в спеціально обладнаному місці в Центрі обслуговування клієнтів без очікування в черзі.

Візит в будь-який з 8 центрів обслуговування можна спланувати заздалегідь, скориставшись веб-сервісом «Попередня реєстрація» на сайті «ДТЕК Київські Електромережі».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також