Вовчі сліди на Київщині

 

На Київщині небезпечно зросла кількість вовків

В лісах Іванківщини майже в два рази збільшилася популяція вовків, їх помічають там, де їх раніше не було. Про це повідомляє «Київоблагроліс».

Цієї весни в селі Олива зафіксовали збільшення звернень мешканців щодо нападів вовків на свійських тварин. Справа в тому, що впродовж останнього двадцятиліття в області відстрілювали щорічно (за мисливський сезон) в середньому по 10-15 вовків, то в  сезоні 2016-2017 років було вбито 35 тварин.

За статистикою, найбільша кількість вовків живе в лісах Поліського регіону. За минулі сезони мисливці там добували по 12-15 тварин. Цьогоріч же, за стверджнням місцевих єгерів, там налічується ще 46 вовків. У інших районах області також збільшилася їх кількість.

Серед головних причин збільшення популяції вовків на Київщині (у Іванківському районі) називають збільшення кількості копитних тварин, а також малосніжні в цілому зими (важко було вистежувати вовків). Також на збільшення поголів’я хижих тварин впливають значні пожежі, що трапилися весною та влітку минулого року в Чорнобильській зоні, що могли викликати міграцію цих хижаків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також