Викиди ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 впливають на екологію приміських територій

Викиди столичних ТЕЦ-5 (вул. Промислова, 4) і ТЕЦ-6 (вул. Пухівська, 1а) більше впливають на екологію Броварів, Обухова та Борисполя, ніж на екологію Києва

Це пов’язано зі спеціальним проектуванням труб цих станцій: спочатку вони планувалися так, щоб не забруднювати повітря в столиці. Про це розповів директор Центральної геофізичної обсерваторії (ЦГО) ім. Бориса Срезневського, член Вченої ради Українського географічного товариства Олександр Косовець.

«Зменшення забруднення влітку, коли ці ТЕЦ не працювали, ми не помітили, тому що свого часу труби цих станцій проектувалися так, щоб вони не забруднювали повітря в Києві», – повідомив він.

За його словами, їх викиди більше впливають на міста-супутники столиці – Бровари, Обухів, Бориспіль, а також на райони навколо них.

Як повідомляє експерт, для всіх районів Києва є великою проблемою скорочення площ зелених насаджень і заміна скверів на висотні будинки. Це однозначно не сприяє поліпшенню стану атмосфери, тому що скорочує її здатність до самоочищення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також