В аеропорту Київ можуть з’явитися готель і ангари для літаків

У перспективі неподалік повітряної гавані збудують недорогий готель і місце для техобслуговування повітряних суден

Про можливість реалізації цього проекту повідомив засновник інвестиційної групи UFuture, яка вклала кошти в розширення терміналу А, Василь Хмельницький. За його словами, перш ніж будувати готель, необхідно провести аналітичну роботу, однак якщо зробити акцент на недорогому проживанні, попит на дану послугу повинен бути.

«Це треба аналізувати виходячи з кількості людей, яку аеропорт пропускає. Треба дивитися, скільки літає киян і скільки з інших міст – саме вони будуть користуватися послугами готелю. Але це точно повинен бути тризірковий готель, номер в якому коштував би від 50 до 70 дол. за добу», – зазначив Хмельницький.

Також, на його думку, є потреба в ангарах для повітряних суден.

«Тут також було б непогано побудувати ангари для літаків. Взимку для ремонтних і регламентних робіт потрібен спеціальний режим, тому, якби ми побудували ангари, це було б добре», – розповів він.

На питання про те, чи є вже якісь конкретні плани по будівництву цих об’єктів, представник інвестгрупи відповів, що вони можуть бути складені вже після введення в експлуатацію нової частини терміналу А.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також