У центрі столиці помиють Монумент Незалежності

    -

Новини Києва

Сьогодні, 22 травня, о 12:00 у самому серці української столиці, на Майдані Незалежності, проведуть традиційну соціальну акцію Clean Day, у рамках якої помиють Монумент Незалежності.

Як повідомляє в Facebook Шевченківський район Live, також вже традиційно організаторами проекту виступить Шевченківська РДА разом із сервісною компанією «Інвайт».

Довідка: весь архітектурний ансамбль сучасного Монумента Незалежності складається з колони, висота якої 52 метри, увінчаної фігурою Оранти. Дівчина вдягнена в українське національне вбрання, а у руках у неї калинова гілка. Загальна висота монумента складає 62 метри.

Наразі у планах організаторів акції – миття всієї колони та фігури із застосуванням спецтехніки, а саме пожежного авто, що оснащене колінчастим підйомником. Також використовуватимуть апарати високого тиску. Таким чином змиють весь бруд та пил, пташині екскременти тощо. Вже традиційно у якості миючих засобів будуть обрані професійні, що мають високу активність дії, натомість не пошкоджуючи покриття натурального каменю. А ось ті елементи, що вкриті золотом, можна мити лише чистою водою, а потім протирати м’якими серветками.

Організатори передбачають, що з огляду на розміри монумента, а також інтенсивність та види забруднень, очисні роботи в рамках Clean Day триватимуть 22, 23 і 24 травня.


Раніше «Столичний регіон» писав про реконструкцію вихід №1 на станції «Виставковий центр».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також